96three.com

tárgyi-eszköz-értékesítés
Wednesday, 02-Feb-22 22:54:11 UTC
  1. Hordozható wifi
  2. Hordozható klimaberendezés
  3. Hordozható hangszoro teszt
  4. Hifi hangszóró
  5. Hordozható dvd
  6. Defender G102 hordozható Bluetooth hangszóró teszt - Defender

Vagyis egy olyan álló helyzetű ovális dobozhoz van szerencsénk, mely 16 centiméter széles, 12 centiméter mély, illetve 24 centiméter magas. A Move pontosan annyival nagyobb, mint egy normál okoshangszóró, mint amennyi helyet a hordozhatóságot biztosító integrált akkumulátor elfoglal. Utóbbinak tudható be a nem éppen baráti, 3 kilogrammos tömeg is, vagyis ha hosszú sétára indulunk, akkor annak végére egész biztosan tisztában leszünk a készülék nem éppen pehelysúlyú kvalitásaival. A helyzetet némileg javítja, hogy az oldalt található bemélyedésbe kiválóan befér a kezünk, vagyis jó fogáspontot találhatunk akár a hosszabb hordozgatáshoz is. A tetején lévő öt mikrofonlyuk közül négy alatt található ténylegesen mikrofon. Ezek mellé került még a működésjelző LED és a három érintőgomb is. Hátoldalt keresendő a bekapcsológomb, a Bluetooth/wifi üzemmódváltó, illetve a több eszközös párosításhoz használandó nyomógomb. Úszáshoz a medencébe több ok miatt sem érdemes magunkkal vinni a Move-ot, de az IP56-os védelem garanciát jelent arra, hogy a tavaszi eső, a tűző napsütés, a felfröccsenő naptej vagy ketchup, illetve a focizás által felvert por nem tesz kárt a technikában.

Hordozható wifi

A Sonos egyik legújabb, Move névre keresztelt hangszórója alapvetően arra lett kitalálva, hogy bármikor megragadhassuk, és a lakásunkat elhagyva magunkkal vihessük a partit bárhova. A jelenlegi körülmények között ez nem túl okos gondolat, így a négy fal között teszteltük a hordozható zeneládát, ami így is szépen megmutatta, hogy mire képes. Nem is okozott csalódást. Az elmúlt hónapokban főleg az IKEA-val közös termékei ( polc és lámpa) kapcsán foglalkoztunk az amerikai Sonos hangszóróival, most viszont nem egy hibrid megoldást vettünk górcső alá. A Move ugyanakkor még így sem a hagyományos vonalat képviseli, hiszen a gyártó első olyan termékéről van szó, amit úgy terveztek, hogy a lakásunkban és az otthonunkat elhagyva, a szabadban is használható legyen. Sonos Move Hordozható mivolta ellenére a Move megtartotta a Sonos modellekre jellemző dizájnt, amit még nagy jóindulattal sem lehet izgalmasnak nevezni. Kapunk egy hengerszerű, 25 cm magas, 16 cm széles és 12, 6 cm mély testet, aminek az elejét ívelt fekete fémrács uralja, a monotónia pedig csak hátul törik meg, ahol egy ügyesen kialakított, stabil fogást biztosító bemélyedés teszi lehetővé, hogy bárhol és bármikor megragadhassuk a hangszórónkat.

Hordozható klimaberendezés

Ezek általában már legalább 4-5 óra lejátszási időt biztosítanak, és egy megfelelő hangerejű és hangminőségű hangszórót az élvezhető zenehallgatáshoz. Persze alapvetően itt is igaz, hogy minél feljebb megy az ár, általában annál jobb a minőség és a teljesítmény, de például a Proda hangszórók esetében ez nem jelent többet néhány ezer forintos különbségnél. Példának okáért a Proda 150 COMPACT már 7. 990 forintért kapható, de a Proda Fashion sem sokkal drágább a maga 11. 990 forintos árcédulájával, ugyanakkor már erőteljesebb hangzást és változatosabb használati lehetőségeket biztosít. Megéri-e a méregdrága, avagy meddig érdemes elmenni A hangtechnika kapcsán bármit is veszel, mindig lesz egy olyan ismerősöd, aki a tiédnél egy sokkal jobb modellre esküszik, ami persze sokkal drágább is. Természetesen a hordozható vezeték nélküli hangszórók kínálatában is vannak több tízezer forintos, de még százezer forintnál is drágább készülékek. Azonban, nem biztos, hogy ezek valóban megérik. Amikor egy hordozható készüléket tervezel venni, nem csak a minőséget, a kompakt kivitelt és a strapabíró burkolatot kell figyelembe venned, hanem azt is mérlegelned kell, hogy mi történik, ha például lába kél.

Hordozható hangszoro teszt

  1. Hordozható hangszóró teszt
  2. Defender G102 hordozható Bluetooth hangszóró teszt - Defender
  3. Lb1231 hangszóró
  4. Enjoy S500 hordozható Bluetooth hangszóró teszt - Defender

Hifi hangszóró

Ennyiért a nevesebb konkurensek leginkább tenyér méretű eszközöket kínálnak, a kérdés tehát, hogy azoknál többet tud-e az Element T2 Plus. [+] A dizjánba nem igazán lehet belekötni, az újdonság egy fekete színű, lekerekített szélű téglatest, villogó ledek vagy egyéb extrák nincsenek, cserébe időtlennek lehet nevezni a küllemet. A ketyere pontos mérete 175 x 69 x 53 milliméter, tömege 470 gramm, tehát abszolút hordozható, zsebbe nagy, de bármilyen táskában elfér. A tetején egy kéken világító led és öt darab gumírozott gomb található, amelyek közül kettő a hangerő állítására szolgál, a középsővel le lehet állítani és újra lehet indítani a zenelejátszást, a maradékok közül pedig az egyik a párosítás alkalmával, a másik pedig a ki-bekapcsolás során használható. Jobb oldalon nincs semmi, balra egy kimondottan strapabírónak tűnő, fémből készült akasztó került, alul pedig két gumitalp kapott helyet. A maradék két oldalon hangszórórács található, mindkettőre rá van festve a gyártó logója, de hangszórót ezek a felületek csak az egyik oldalon rejtenek, szám szerint kettőt: ezek összteljesítménye elvileg 20 Watt.

Hordozható dvd

falbontás ritmusra, bárhol, bármikor! A Defender G 102 -es bluetooth hangszóró már a méretével is azt üzeni, hogy itt dobhártya szaggató élmény következik. A tesztelésben részt vettek a szomszédok is, és a közös tapasztalatokat leírtuk 🙂 Nézzük a tesztet és az összegzést! A csomag A kicsomagolás nem tartogatott szokatlan dolgokat: nejlonba bugyolált fekete hangsárkány mellett a papírjai és egy 220-as kábel rejtőzött. Egy sporttáskában kényelmesen elfér, de azért van súlya. Az egész speaker két és fél kiló lehet, ami egy városi lófrásáláshoz, deszkázáshoz megfelelő, de 10 perc után már nem én akarnám cipelni, ez is biztos. Az összhatás egyáltalán nem gagyi, masszív, nagyon jól egybegyúrt dolog. Kezelés A kezelést sem volt túl nehéz megszokni, de kellett hozzá a leírás. A 7 fő gombból az M (mode) gombot kell "kitanulni", mert azzal lehet a használati módok között variálni. Ha az M gomb kékek villog, akkor épp keresi a bluetooth eszközt, amiről venné a jelet. Ha lilára váltunk, akkor a paly/pause gombbal tudjuk rávenni a szerkezetet arra, hogy rádió állomásokat keressen.

Defender G102 hordozható Bluetooth hangszóró teszt - Defender

Nem jelenthet gondot továbbá egy 75 centiméter magasból történő véletlen leejtés, mint ahogy az eszköz a leírás szerint a -10 fokos zimankó vagy akár a +55 fokos sivatagi forróssággal is kompatibilis. Mitől és hogyan szól? Belül egy lefelé irányított közép/magas hangsugárzót, egy mélyhangszórót, valamint két D-osztályú erősítőt rejtettek el az amerikai gyártó audiofil szakemberei. A végeredmény pedig egészen kiváló lett, a hangminőséggel mind alacsony, mind magas hangerő mellett maximálisan elégedettek lehetünk, legyen szó beltéri, akár kültéri használatról. A magas- és mélyhangokat ugyan manuálisan is szabályozhatjuk, de erre nem igazán van szükség. A Sonos Move a beépített mozgásszenzor révén érzékeli, ha új helyre mozgatják, és ezután a mikrofonjaival elvégez egy félperces kalibrálást, és automatikusan optimalizálja a hangzást. Hasonló megoldással a Sonos és az Ikea által közösen kifejlesztett lámpás okoshangszóró esetében is találkoztunk, de ott még egy iPhone-ra telepített alkalmazással manuálisan kellett elvégezni a kalibrációt.

A Beoplay egyik kisebb hangszórója, a B&O Beoplay A1 járt nálunk. Kíváncsiak voltunk, mit is tud egy tenyérnyi hangszóró, és hát…kellemesen csalódtunk. Dizájn Ahogy minden Bang&Olufsen termék esetében, az A1-nél is a vállalattól megszokott külsőt fedezhetjük fel: egyszerű, letisztult, mégis igényes megjelenés. Már a doboza hozza az elvárt igényességet. Magát az eszközt, egy USB kábelt és egy leírást találhatunk a benne. A hangszóró alumíniumból és dupla öntött polimerből készült. Találhatunk rajta egy bőr akasztót is, amellyel akár falra is tudjuk lógatni. A súlya 0, 6 kg, ami egyáltalán nem mondható nehéznek, de nem is a túl könnyű kategóriába tartozik. 4. 8 x 13. 3 cm az A1 mérete, egy nagyobb tenyérben elfér. Mi natural színben kaptuk meg, de ezen kívül még hat árnyalat közül választhatunk: mohazöld, homokkő, szén, fekete, mandarin és mélyvörös. A hangszóró alsó, polimer anyagú részén körben találhatjuk a hangerőszabályzókat, a be- és kikapcsolásra szolgáló gombot, a bluetooth csatlakozáshoz szükséges gombot, egy USB-C csatlakozót, egy jack-bemenet és egy mikrofont, így akár kihangosítva is tudunk telefonálni az A1-en keresztül.

Mindig magadból indulj ki! Előszőr tervezd el hogyan és mire szeretnéd használni a hordozható Bluetooth hangszóródat, majd ezután értékeld az egyes modelleket. Az ár kapcsán azt tartsd szem előtt, hogy kerüld a pár ezer forintos gagyi darabokat, és a méregdrágákat is, ha tartasz attól, hogy esetleg ellopják vagy összetörik. A megfelelő modell kiválasztásáról írtunk egy hosszabb útmutatót is, azt mindenképp ajánljuk figyelmedbe! Ha azonban úgy érzed, már készen állsz dönteni, bátran nézz körül Proda Bluetooth hangszóróink között! Ismerd meg jobban a termékeinket

Legjobban Felszívódó Vas Forrás, 2024